Aktualności

NOWOŚĆ | YANKEE CANDLE

Tej jesienie wprowadziliśmy do asortymentu kultowe świece Yankee Candle. Wśród zapachów można znaleźć otulające kompozycje, aromaty kojarzące się z czystością, oraz bardziej egzotyczne nuty. Oprócz świec w szczelnie zamykanym słoiku oraz kwadratowym szkle, posiadamy, tea lighty, woski oraz wkłady. Świece, w zależności od rozmiaru, palą się od 28/150h. Wspaniale umilą Państwu jesienne wieczory, doskonale nadają się również na prezent oraz jako ciekawy element wystroju wnętrz.

AL-KO Gardentech

Od tego sezonu wzbogaciliśmy nasz asortyment o profesojonalne maszyny ogrodnicze niemieckiej marki AL-KO. Dlaczego nasz wybór padł akurat na tego partnera? Przede wszystkim ze względu na jakość i niemiecką technologię, doceniamy również, że produkcja odbywa się w Europie, a dokładniej w austryjackim Obdach. AL-KO to firma rodzinna z wieloletnimi tradycjami, a ten rodziaj i nam jest bliski. Dodatkowo firma daje od 3 do 5 lat gwarancji na swoje produkty. W naszej ofercie mamy kosiarki, podkaszarki, pilarki, traktory do koszenia i inne sprzęty. Serdecznie polecamy Państwa uwadze!

Program

Informujemy, że uczestniczymy w programie Miasta Gliwice – „Rodzina 3+”,  który jest skierowany do członków rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie Gliwic. W ramach realizacji programu, wprowadzamy do swojej oferty 10% rabat na wszystkie oferowane przez naszą Firmę towary i usługi,  dla członków rodzin uczestniczących w programie Rodzina 3+. (Ulga nie łączy się z rabatami wynikającymi z karty stałego klienta oraz nie dotyczy towarów objętych promocją.)

WIĘCEJ AKTUALNYCH INFORMACJI...

NAJNOWSZE AKTUALNE INFORMACJE dotyczące naszej Firmy znajdą Państwo na: //facebook.com/florabit1992

LEKARZ ROŚLIN

Konsultacji udziela u nas „lekarz roślin”, więcej informacji w ogrodnictwie.

PRAKTYKI ZAWODOWE

Od wielu lat prowadzimy również działalność edukacyjną. Osoby chcące zdobyć zawód: „ogrodnik”, „technik architektury krajobrazu”, „sprzedawca” mają możliwość odbycia praktyk w naszej firmie.